Doğru Bağlantı

•Araç çekme çubuğu yerden yüksekliği

Araç bağlantısında araç çekme çubuğunun yerden yüksekliğini hesaplamak önemlidir. Araç çekme çubuğunun yerden yükseklik oranı önerilen ölçülerden farklı olabilir, örneğin uzun yol süspansiyonlu…

Daha fazlası için…

Doğru Yük Dağıtımı

•Kargonuzu nasıl güvende tutabilirsiniz?

Yenkar dorseniz ile kargonuzu güvenli şekilde nakliye etmeniz için, bu önerileri takip etmenizi tavsiye ederiz:

 

Daha fazlası için…

Araç Temizliği

Bir Kasa/Römork kullanım ömrü onu nasıl ve ne sıklıkla temizlediğiniz ile doğru orantılıdır. Temizlik ve bakım, dorse kullanım şekline göre değişim gösterebilir. Aşağıda dorsenizi nasıl temizleyebileceğiniz konusunda yol gösterici bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası için…

Teknoloji, Araştırma ve Gelişim!

Kendimizi Araştırmaya ve Gelişime Adadık!

Teknoloji takibi ve ihtiyaç dağılımına özel tasarladığımız ve her yıl markete sunduğumuz yeni ürünler, daima ufkumuzu geniş tutarak, araştırmaya yüksek öncelik veren çalışanlarımız, 1977’den itibaren bizlere karoser imalatında çok büyük gelişme imkanları sundu.

YEŞİL, ÇEŞİTLİLİK VE STABİLİTENİN RENGİDİR!

YENKAR, hazırladığı sıkı kalite standartlarına uyması adına, ürünlerini son teknoloji ekipmanlar ile üretir. İyi çalışma standartlarına özen gösterir ve ürünlerin kalitesinde artışa her yoldan imkan sağlar.

İmalatı tek atölyede gerçekleştirmemiz, ürünleri daha temiz ve daha rahat yollardan geçerek, büyük projelerde dahi hatasız ve kontrollü bir yol izlememizi sağlar. Yenkar Şirketler Grubu içerisinde bulunan 6 faaliyet alanından, Metal, Endüstriyel Reklamcılık, Römork ve Bakım & Onarım ile bir kasa veya römork üretimini iş birliği ile rahat ve hızlıca sağlarız. Bu sayede her parça tam yerine oturacak şekilde ince detaylar ile hazırlanır, sağlamlığı ve mühendislerimiz tarafından sağlanan kalite kontrol ile müşteriye sunulur. Emisyon seviyesinin düşük olması ile insan sağlığına ve yeşile yarar sağlar.