ÜSTYAPI – KAROSER

Yenkar Torunlar Şirketler Grubu’nun en köklü üretim dalı olan Ticari Araç Üstyapı Üretimi 1977 yılından bu yana devam etmektedir. 20 yılı aşkın birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın ustalığını, genç ve dinamik mühendislerimizin vizyonuyla birleştirerek inovasyona önem veriyoruz.

Üretim adımları ve kalite sistem yönetiminde uluslararası sektörel standartları baz alarak kalite politikalarımızı belirlemekteyiz.

Üretimini yaptığımız ürünlerde kullanılacağı bölgelerdeki iklim koşulları, insan faktörü, karayolları koşulları ve devlet denetimleri dikkate alınır. Ticari araç üstyapı üretiminde üretici markaların üstyapı talimatları, kalite standartlarımızda dikkate aldığımız en önemli hususlardan bir diğeridir.

Meşrubat Kasası

Hidrolik arka kapağı sayesinde transpaletle yükleme yapmak mümkündür. Tabanı düz veya eğimli(Önerilir) olabilir. Her palet ölçüsüne göre göz aralığı mevcuttur. Çatısı opsiyonel olmakla birlikte kayar çatıdır. Yan perde sistemleri şehir içi yük boşaltma sistemine uygun Adaico hızlı perde sistemi kullanılır.

Türkiye’nin ileri gelen meşrubat firmalarıyla bir çok rekor proje gerçekleştirdik. Taşınan meşrubatların kasa/palet/ağırlık gibi özellikleri değişim göstereceği için, en ideal üstyapı ile (Taban eğimi, göz aralıkları, perde takozu, kayar çatı, yük sabitleme noktaları vb.) müşteri memnuniyeti ve kullanım kolaylığı sağlanır.


Kataloglar