Tüm süreçlerde yanınızdayız

Üretim adımları ve kalite sistem yönetiminde uluslararası sektörel standartları baz alarak kalite politikalarımızı belirlemekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünlerde kullanılacağı bölgelerdeki iklim koşulları, insan faktörü, karayolları koşulları ve devlet denetimleri dikkate alınır. Ticari araç üstyapı üretiminde üretici markaların üstyapı talimatları, kalite standartlarımızda dikkate aldığımız en önemli hususlardandır.

Pazarlama

Müşterilerimiz ile sosyal medya iletişim yolları ve yüz yüze görüşmeler sonrasında, işlerine katkı sağlayacak çözümlerin tespitini yapar ve teklifimizi sunarız.

Üretim

3500 m² kapalı, 4000m² açık, toplam 7500m² tesisimiz içerisinde üstyapı üretimi, metal, branda, bakım & onarım hizmetleri sağlıyoruz.

Satış Sonrası

Satış sonrası ürünlerimiz teslimat kolaylığı için demonte halde gönderilebilir. Mobil servis ekibimiz sayesinde lokasyonunuzda monte işlemleri gerçekleştirilebilir.

Bakım & Onarım

Satış sonrası müşteri desteğinin en önemli kısmı olan bakım ve onarımı, özel ayırdığımız atölyemiz içerisinde yürütüyoruz. Bakım onarım hakkında detaylı bilgiye ``sektörler`` menüsünden ulaşabilirsiniz.